Zewnętrzna reklama LED

Oferujemy powierzchnie reklamowe największe nie tylko w Wielkopolsce, ale także w całej Polsce. Telebimy LED BiałoNiebieska to gwarancja dotarcia do potencjalnego klienta, dzięki wykorzystaniu jasnego obrazu ruchomego. Reklamy są łatwo zauważane i chętnie zapamiętywane.

Kampania reklamowa w BiałoNiebieskiej to szansa na promocję o wiele bardziej skuteczną niż w telewizji lokalnej. Reklama zewnętrzna wiąże się dodatkowo ze znacznie niższym kosztem emisji.

BiałoNiebieską sieć tworzy dziś 13 wielkoformatowych nośników LED. Tej reklamie zewnętrznej można zaufać, ponieważ pojawia się w najbardziej ruchliwych miejscach, gdzie widzi ją duża grupa osób.

Oferujemy wyłącznie dobrze widoczne oraz skuteczne ekrany LED. Dzięki reklamie LED każdy zauważy Twoją ofertę.

Reklama zewnętrzna ma ogromną siłę oddziaływania na potencjalnego klienta. Zauważa on nasze reklamy LED jadąc samochodem czy idąc ulicą. W ekranach LED o skuteczności decyduje ich jasność i czytelność, która sprawia, że przyciągają wzrok. Na oferowanych telebimach reklamowych nie można się zawieść, zatem zachęcamy do kontaktu z nami.
Telebimy reklamowe posiadają podobne zalety jak reklama telewizyjna, zaś ich koszt jest znacznie niższy. Telebim reklamowy łatwo przyciąga uwagę, a większość odbiorców szybko zapamiętuje treść przekazu, dlatego reklamy LED charakteryzują się wysoką skutecznością.

Jeśli poszukujesz najlepszego rozwiązania, zgłoś się!. Sprawdź gdzie stoją nasze telebimy reklamowe.

Nasza oferta to najlepsza reklama zewnętrzna w Poznaniu!

Zachęcam do kontaktu!
Filip Lorewicz, Dyrektor ds. Sprzedaży

O nas